Навіщо потрібні рейлінги?

0
114

Навіщо потрібні рейлінги?Рейлінги на дах—це дуги, які кріпляться на даху та призначені для перевезення великогабаритного вантажу. Не завжди для того, щоб зібратися у подорож вистачає місця у багажнику, особливо, якщо у вас звичайне авто, а не позашляховик. Саме для цього винайшли рейлінги, за допомогою яких ви можете взяти з собою улюблений велосипед, лижі чи сноуборд. Ці дуги розміщені по бокам. Зазвичай їх вистачає, але інколи закріпляють ще й поперечні. Будь-який рейлінг складається із 2 трубок, тримачів та заглушок. За допомогою рейлінгів на даху перевозять навіть речі в сітчастих кошиках. Якщо дозволяє розмір машини, ви сміливо можете закріпити на даху 2 велосипеди. Використовуйте для цього якісні та надійні кріплення—магнітні та механічні. Можливе навіть перевезення меблів, колясок та мисливського інвентарю. Як будь-який інший автотовар, рейлінги поділяють на універсальні та модельні.

Універсальні коштують дешевше, підійдуть будь-якому автомобілю та мають магнітне чи кріплення через салон. Модельні дорожчі, але якісніші. Їх виготовляють для конкретної марки та моделі авто. Також рейлінги бувають поздовжніми чи поперечними, це залежить від конструкції. Поперечні використовуються частіше, бо для них не важлива форма вантажу та вага може бути значною. Що стосується матеріалу, рейлінги виготовляють зі сталі, алюмінію, металопластику та хромованого металу. Звичайно, найміцніша з них сталь, але вона важка. Діаметр і довжина рейлінгів залежить від автомобілю, на який ви хочете їх установити, бо кузов у кожної моделі різний. Перш ніж купувати рейлінги, визначтесь, як ви будете їх використовувати: для перевезення велосипеду чи дачного інструменту, лиж чи мисливського спорядження і т.д., бо є спеціальні та універсальні моделі.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Услуга доставки цветов: причины популярности

Якщо обираєте бюджетну модель з металопластику, враховуйте, що такий матеріал не витримає велике навантаження і ви можете створити на дорозі небезпечну ситуацію. У випадку відсутності в кузові отворів для рейлінгів, краще або відмовитися від них, або довірити кріплення професіоналам. Якщо кріплення не збігається з цими отворами, обирайте інше або інший рейлінг. Важливо підібрати такі автотовари, які по формі, кольору і стилю повністю підходитимуть вашому авто. Хто має бажання, може самостійно зробити рейлінги своїми руками. Модель, яку ви купили, потрібно вміти правильно встановити. Там, де є отвори, знімаєте заглушки, чистите все від забруднень, наносите силікон і тільки потім кріпите. Де отвори відсутні, робота об`ємніша. Потрібно зняти оббивку салону, використати розчинник, висвердлити отвори, використовуючи малярську стрічку і потім розмістити рейлінги.